Tipy na vánoční dárky www.medarky.cz
 • Oblíbené sety pro prvňáčky

  0
  scissors
  Červen 4th, 2012admindárky pro děti

  Školní sety Step by step jsou tím nejsnadnějším způsobem, jak rychle nakoupit všechno potřebné pro školáka z pohodlí domova. Každý set zahrnuje batoh, pouzdro, penál, peněženku a dokonce pytlík na přezůvky. Je tak ideálním řešením, jak mít sladěné všechny školní potřeby. Existuje několik variant pro malé slečny i kluky a tak si zajisté vybere každý.

   

  Školní sety Step by step nedisponují jen skvělým designem jsou především zaměřené na funkčnost. Školní batoh je vyvinut tak, aby předcházel bolestem zad, které jsou pro děti na prvním stupni typické.  Záda batohu jsou ergonomicky tvarovaná, čímž zajiš’tují pohodlné nošení. Díky použití hliníku a textilie jsou lehčí než běžné batohy. Maminkám se zajisté uleví při zjištění, že tyto batohy předcházejí také znečištění. Na spodu batohu jsou zabudovány nožky, které zabraňuji batohu od přímého kontaktu s podložkou. Ať prší nebo sněží a Vaše dítko batoh odloží na zem, je ze spodu stále suchý a nezablácený.

  Vychytávkou je i přední kapsa na svačinu se schopností udržovat teplotu jídla. Už nikdy se tedy nestane, že by se čokoládová tyčinka stala v létě spíš čokoládovým krémem. Obzvlášť rodiče ocení, že batohy Step by step nezaostávají ani v oblasti bezpečnosti. Tyto batohy obsahují řadu reflexních prvků, které zvyšují viditelnost dítěte na silnici.

   

  Příjemným bonusem je již naplněný penál, který obsahuje tužky, pastelky s nelámavými tuhami, pravítka, gumu, ořezávátko a samozřejmostí je i rozvrh hodin. A pokud by prostoru bylo málo je zde ještě pouzdro do nějž se hravě vejdou další nezbytné věci pro školáka. I školák potřebuje mít po ruce peníze, aby se neztrácely patří k tomuto setu také peněženka se šňůrkou na krk a kroužkem na klíče – všechny cennosti má tak dítě pohromadě a stále u sebe.

   

  Pokud tedy chcete ušetřit čas i peníze, spojit hezké a funkční, pořiďte svému školákovi právě set Step by step!

   

   

Comments are closed.