Tipy na vánoční dárky www.medarky.cz
 • Rady pro správný výběr podprsenky

  0
  scissors
  Červenec 4th, 2012admindárky pro ženy, spodní prádlo

  Při výběru podprsenky je nutné dodržet základní pravidla a můžete si být jistá, že nakonec budete skutečně spokojena a cítit se pohodlně.

  Jedním z hlavních chyb mnoha žen je nesprávný výběr obvodu podprsenky. Obvod který si naměříte pod prsy, nemusí být totožný s číslem podprsenky. Aby jste se vyhnuli následnému vyjíždění podprsenky při každém pohybu, je nutné brát ohled na pružnost podprsenky a ač chceme nebo ne, podprsenka postupně praním a nošením povolí. Nebojte se proto velikosti o 5-10cm menší než jakou jste si naměřili, zabráníte tak sunutí podprsenky směrem nahoru a část se zapínáním budete mít správně uprostřed zad.  O správném obvodu se lze přesvědčit natažením podprsenky v místě zapínání směrem od těla, podprsenka by nikdy neměla povolit více jak na dva prsty!

  Při zkoušení podprsenky je nutné mít ji zapnutou na prostředním nebo nejvolnějším háčku, aby jste měly možnost, podprsenku časem posunout na nejtěsnější háček.

  Při výběru dbejte na ramínka, které musí nést váhu ňader, proto se nesmí nikde zařezávat a být volná. Ramínka podprsenky by se měla krásně usadit.

  Výběr košíčku již víceméně zůstává na Vás, sama dobře víte, který typ Vám nejvíce sedí, zda-li potřebujete prsa pozvednout do dekoltu, nebo podprsenku, která pro větší ňadra bude oporou, těhotenskou podprsenku nebo sportovní podprsenku. Při dodržení hlavních zásad především co se týká obvodu, pro Vás výběr  nebude problém.

Comments are closed.