Tipy na vánoční dárky www.medarky.cz
 • Správný výběr kalhotek

  0
  scissors
  Červenec 27th, 2012admindárky pro ženy, spodní prádlo

  Stejně jako u výběru podprsenky je nutné dodržet základní pravidla. Výběr kalhotek se zdá být banalitou, na kterou si většina z nás nevyčlení ve svém nakupování dostatek času. Žena vybere střih a vzor, který ji nejvíce padne do oka, vybere obvyklou velikost, přiměří a je vybráno. Ale takto by to být nemělo.

  V každém seriózním obchůdku se spodním prádlem je možné jednotlivý typ spodního prádla vyzkoušet přes své prádlo.

  Hlavním důležitým bodem při výběru je materiál. Při výběru spodního prádla se vyhýbejte umělým materiálům, kalhotky jsou částí oblečení, kterou na sobě nosíte po celý den a umělá vlákna nejsou dostatečně prodyšná což zapříčíní vznik bakterií, zánětů, podráždění kůže a jiných zdravotních potíží.

  Dalším důležitým aspektem je správný výběr velikosti. Velikost vybíráme akorát, v žádném případě ne menší, nebo větší, jelikož nám dělají hezčí zadeček. V kalhotkách strávíme celý den a není příjemné když nás někde řežou a tlačí, nebo se nám naopak krčí pod kalhotama, odstávají a vyčnívají a tím ruší celkový dojem, navíc správným výběrem předejdeme nepříjemnostem.

  Na výběr máte spoustu střihů. Stále oblíbené jsou tanga kalhotky, nízkébokovky tzv. brazilky, ale opět se vrací trend klasických kalhotek, které sluší snad každé ženě!

  Novinkou na trhu je stahovací prádlo, které se rychle stalo oblíbeným doplňkem šatníků mnohých žen. Prádlo je zhotoveno z kvalitního materiálu, které je příjemné na tělo a s nedokonalostmi dokáže zázraky.

Comments are closed.